продам квартира

Львівська область ,  місто Львів
137'777 USD
1786 за м2
Код: 923023214
Поверх: 2 із 11
Площа: 77.1 м2
Кухня: 18.2 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 13 травня
Личаківський; Квартиру 2х кімнатну у Львові. Хмельницький Холл; «Хмельницький Холл» комфортне житло у сучасній новобудові ЛьвоваПродається простора та світла 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі «Хмельницький Холл» по вул. Богдана Хмельницького, 284-Б.Загальна площа 77, 1 м²Кухня 18, 2 м²Поверх 2-й високий із 11Будинок зданий та заселений у 2017 році.Квартира з якісним євроремонтом, повністю мебльована та готова до проживання. Роздільне планування, окремий санвузол, панорамні вікна та південна сонячна сторона створюють комфортний простір для життя.У квартирі залишається вся необхідна техніка: холодильник посудомийна машина пральна машина духова шафа та варильна поверхня телевізор кондиціонери Переваги квартири: індивідуальне газове опалення тепла підлога панорамні вікна гардероб сигналізація та відеоспостереження, закрита територія підземний та гостьовий паркінг ліфт Будинок цегляний, клас житла комфорт. Поруч усе необхідне для життя: школи, садочки, магазини, ринок, транспортна зупинка. Поблизу ліс та зелена зона. Квартира підходить під програму єОселя Обжитий район з розвиненою інфраструктурою. Ціна $1787 за метр