довгострокова оренда квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Святопетрівське (Петрівське)
Показати на карті
6'000 ГРН
153 за м2
Код: 923020512
Поверх: 3 із 5
Площа: 39 м2
Кухня: 9 м2
оновлено: 06:11
квартира у Святопетрівському. краще під склад; Зданий будинок у Санвіль парк. Можна орендувати усю квартиру під склад за 6 000 грн, можна домовитися про оренду частини. Наприклад площа санвузла за 2 000 грн. У квартирі є освітлення, опалення. Вся квартира оброблена грунтівкою. Пишіть або телефонуйте мені на вайбер, телеграм, бо я за кордоном