довгострокова оренда квартира

Хмельницька область ,  місто Хмельницький
Показати на карті
12'000 ГРН
169 за м2
Код: 922953223
Поверх: 6 із 9
Площа: 71 м2
Кухня: 9 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 15 травня
Оренда 3-х кімнатної квартири, Виставка, вул. Зарічанська. Квартира від власника; Здам в довгострокову оренду 3-х кімнатну квартиру, район виставка, вул. Зарічанська, біля 22 школи. Централізоване опалення, гаряча вода, балкон, гардиробна. Є всі необхідні меблі. В пішій доступності багато кафе, магазини, школа, дитячий садок, неподалік супермаркет. Ціна 12 000 + комунальні. Квартира від власника.