продам будинок

Сумська область ,  місто Глухів
Показати на карті
45'000 USD
478 за м2
Код: 922754392
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 94 м2
Земельна ділянка: 15 сот
оновлено: 00:32
3-кімнатний будинок; Продається 3-кімнатний будинок (будинок на 2 господарі, повністю автономна частина - окремий вхід, власний двір, без перетину з сусідами) м. Глухів, вул. Святошна(Усовка ) Планування: — простора прихожа — світла вітальня — спальня — дитяча кімната — кухня — окрема їдальня — ванна кімната з новим ремонтом Площа: — за документами: 68 м² — фактична: 94 м² Опалення: — газовий двоконтурний котел — додатково дров’яне опалення Територія: — земельна ділянка 15 соток (город) — просторий двір (~100 м²) — двір і територія перед будинком викладені бруківкою На території: — гараж (на 1 авто) — сарай — навіс — вольєр Будинок доглянутий, чистий та повністю готовий до проживання. Ціна: 45 000 $ (можливий невеликий торг) Телефонуйте для деталей та перегляду +38**************87 Юлія