продам квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Чайки
Показати на карті
63'000 USD
1441 за м2
Код: 922986997
Поверх: 7 із 9
Площа: 43.7 м2
Кухня: 10 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 17 травня
1комнатная квартира, с. Чайки, ЖК Чайка; Продається світла та простора 1-кімнатна квартира площею 43,7 м² з якісним ремонтом, виконаним не «під оренду», а для комфортного власного проживання за адресою: с. Чайки, вул. Валерія Лобановського, буд. 26/корпус 2 Квартира повністю укомплектована якісною технікою (не бюджетний сегмент), більшість якої ще на гарантії — заїжджай і живи без додаткових витрат. Планування та зручності: * Окрема спальня з великим міцним двоспальним металевим ліжком та дорогим ортопедичним матрацом, який підбирався під себе * Вбудована шафа у спальні — висока, містка, зручна для зберігання * Окрема гардеробна кімната * Санвузол з великою ванною * Кухня з виходом на балкон Балкон: * Відкритий (не засклений) * Вихід з кухні * Є столик та два стільці — ідеальне місце для кави зранку Техніка та оснащення: * Посудомийна машина * Пральна машина 2 в 1 (прання + сушка) * Мікрохвильова піч * Електрочайник * Витяжка * Кондиціонер * Wi-Fi роутер * Газовий котел (автономне опалення) Опалення та гаряча вода: * Автономне газове опалення — ви самі вирішуєте, коли вмикати опалення * Повний контроль температури * Значна економія на комунальних платежах Додатково: * Є право на доступ до комори у парадному та свої ключі * Квартира дуже світла, сонячна сторона у першій половині дня * Для комфорту встановлені блекаут-штори, якщо сонце заважає Поряд є багато магазинів, ресторанів, кавʼярень. На території ЖК є дитячий садочок та школа. Також є спортивний зал з багатьма доп послугами (масаж і т.д.). Поряд є такі супермаркети, як Фора, Новус. Також присутні на території ЖК Аврора, Єва, Розетка, відділення НП та багато поштоматів, аптек. Все, що потрібно для комфортного життя – тут є. Дуже красива та велика озеленена територія, де дуже багато спорт майданчиків, майданчиків для дітей та просто відпочинку. Є своя охорона та шлагбауми на вʼїзд/виїзд. До Києва по житомирській трасі їхати 5-7хв. До центра Києва зазвичай можна добратися за 20-30хв на власному транспорті. Є багато паркомісць для власного авто (відкриті/криті паркінги). Міським транспортом теж легко добиратися до Києва - автобуси 37, 37А постійно курсують через ЖК (вартість 8 грн)