продам будинок

Черкаська область Жашківський район,  місто Жашків
Показати на карті
49'000 USD
556 за м2
Код: 922943250
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 88 м2
Земельна ділянка: 25 сот
оновлено: 12 травня
Продаж будинку в м. Жашків (біля 4 школи) 88м², 25 соток, фруктовий сад, ремонт.; Продаж будинку в м. Жашків (біля 4 школи) Адреса: м. Жашків, вул. Слобідська, 15 (мікрорайон Городище) Пропонується до продажу затишний будинок площею 88 м² на просторій земельній ділянці 25 соток. Локація Будинок розташований у зручному місці — все необхідне в пішому доступі: школа продуктові та господарчі магазини аптека автомагазин зупинка громадського транспорту Комфорт та комунікації •сучасне газове опалення •2-х контурний бойлер •тепла підлога (коридор, ванна, кухня) •криниця •погріб •вуличний туалет >Територія •великий фруктовий сад •два заїзди •дворові споруди •велика каналізація (обʼємна) Будинок продається з частковим меблюванням та технікою. Ціна: 49000$ Торг присутній За детальною інформацією — звертайтесь у приватні повідомлення або телефонуйте 06******36 Viber, WhatsApp, Telegram