продам квартира

Херсонська область ,  місто Херсон
Показати на карті
13'500 USD
421 за м2
Код: 922962399
Поверх: 2 із 5
Площа: 32 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 20:33
Продам 1 кімнатну квартиру Херсон Шуменський докучаєва 18; Продається однокімнатна квартира в Херсоні, Шуменський мрн 2й поверх, 5 поверхового будинку, площа 32кв.м Сучасний якісний ремонт у світлих кольорах. Повністю замінена вся електрика та сантехніка. Квартира утеплена з зовні. Гардеробна для зберігання речей. Залишаємо меблі та побутову техніку.