продам квартира

Сумська область ,  місто Суми
Показати на карті
42'000 USD
610 за м2
Код: 922987656
Поверх: 6 із 9
Площа: 68.8 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 12 травня
Продам 3-х кімнатну квартиру у м.Суми; Продається класна квартира з унікальним переплануванням, яке узаконене. Є дві засклені лоджії, кладовка пристосована під гардеробну. В квартирі залишається майже всі меблі і техніка. Заїжджай і живи. В наявності лічильники води. Середній поверх. Не крайня. Вигляд на місто перехоплює подих. Є оптоволоконний інтернет, що працює при вимкненнях світла. Є дві супутникові антени Сигналізація. На випадок відсутності горячої води є електричний бойлер. Під вікнами садочок, продуктовий супермаркет. Поруч школа, зупинка транспорту, озеро. Ріелторів прошу не турбувати.