продам будинок

Полтавська область Кременчуцький район,  село Чикалівка
Показати на карті
12'000 USD
85 за м2
Код: 890031644
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 140 м2
Земельна ділянка: 5.5 сот
оновлено: 11 травня
Дача в кооперативі Обувщик с. Чикалівка; Продається дача в Чикаловеа! Ділянка 5,5 соток приватизована, рівна, обгороджена. Цегляний будинок: 1 поверх + мансарда, без внутрішніх робіт (готовий для власного облаштування). Є світло, вода, газ — по вулиці (можна підвести). Поруч ліс, річка та озеро — ідеальне місце для відпочинку або постійного проживання. На території фруктовий сад, місце під город, альтанка/мангал. Зручний під’їзд. Документи готові до продажу. Ціна договірна.