продам квартира

Одеська область ,  місто Одеса
24'850 USD
897 за м2
Код: 922961223
Поверх: 2 із 3
Площа: 27.7 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 14 травня
Хаджибейський; Продаж 1-кімнатної квартири; Продається 1-кімнатна квартира в районі Ленселища/Авангарду. Косметичний ремонт, вмебльовна, з побутовою технікою. Готова до заселення