продам квартира

Львівська область ,  місто Львів
104'000 USD
4160 за м2
Код: 922952729
Поверх: 3 із 3
Площа: 25 м2
Кухня: 8 м2
оновлено: 08:18
Галицький; Квартира центр лофт; Продам дуже стильну та оригінальну квартиру з дизайнерськими меблями з натурального дерева в поєднанні з металом .Багато озеленення що не потребує особливого догляду та додає затишку .Все продумано до деталей для успішного бізнесу в по добовій чи тривалій оренді. Квартира оснащена сучасною технікою : пральна машинка ,сушарка,посудомийка ,холодильник ,мікрохвильовка ,витяжка, духовка все під забудову.Максимально раціонально використаний простір. Високі стелі ,3 фасадних вікна з класним видом на місто поруч форум .Не шумна вулиця Люльки .Кондиціонер ,автономне опалення підігрів підлоги котел Vaillant з дозвільними документами .Тропічний душ ,гігієнічний душ , плазмові смарт ТВ телевізори,оптика в квартирі та wifi. Стіна скеля ,умивальник з мармуру флораріуми з живими рослинами. Та багато іншого .Все зроблено з якісних матеріалів.В підʼїзді косметичний ремонт .Є кладовка та підвал 20кв. Зроблено вхід для підключення любої переносної зарядної станції яка живитиме всю квартиру.