продам будинок

Дніпропетровська область Криничанський район,  село Гуляйполе
Показати на карті
10'000 USD
142 за м2
Код: 918234546
К-ть кімнат: 4
Поверх: 1
Площа: 70 м2
Земельна ділянка: 70 сот
оновлено: 17 травня
Продается дом с. Гуляйполе, Криничанский р-н; Продается дом с. Гуляйполе, Криничанский район Днепропетровской области Газ, водопровод , літня кухня, у дворі колодязь, погріб, хоз постройки Дом 70кв.м. , огород 70 соток, все приватизовано В селі є школа, медпункт, магазини Питання по телефону, дзвоніть +38************13 Евгенія