довгострокова оренда квартира

Рівненська область ,  місто Рівне
Показати на карті
21'000 ГРН
344 за м2
Код: 922981531
Поверх: 1 із 9
Площа: 61 м2
Кухня: 15 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 12 травня
Оренда квартири в районі Екватора; Орендна 2-кімнатної квартири в ЖК «Сімейний» (від Стоград) в районі Екватора. Квартира на першому поверсі, мебльована, нова побутова техніка відомих брендів. Автономне опалення, тепла підлога в коридорі, кухні, лоджії, туалеті та ванній кімнаті. Закритий двір без автомобілів з сучасним дитячим майданчиком, відеоспостереженням, простора стоянка навколо будинку. Без тварин. Оплата за 2-міс. + комунальні