продам квартира

Житомирська область ,  місто Новоград-Волинський
Показати на карті
37'000 USD
880 за м2
Код: 914235274
Поверх: 1 із 4
Площа: 42 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 17 травня
Квартира 2 кімнати на першому поверсі,зі спільною кухнею.; Продаж 2 кімнати район морське на спільній кухні.