продам квартира

Чернігівська область Носівський район,  село Мрин
Показати на карті
25'000 USD
396 за м2
Код: 920089552
Поверх: 1 із 3
Площа: 63 м2
Кухня: 7.4 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 12 травня
Продам. 2 кімнатна квартира 62.8м2 Автономним опаленням.; Продам. 2 кімнатна квартира з автономним опаленням.(Газовий двох контурний котел)Загальною площою 62.8м2 (кухня 7.4,кухня-їдальня 8м2,кімната 21,4 м2,кімната 11м2,коридор 5.3м2,санвузол 3м2,лоджія 7.3м2) Знаходиться на першому поверсі 3 поверховому будинку !Будинок цегляний.Вікна металопластикові REHAU. Інфраструктура (до 300 метрів)Школа.Дитячий. садок,Ринок.Магазини.Зупинки транспорту! Один власник!ПРИСУТНІЙ ТОРГ Тел 0.7.3.3.2.3.8.2.2.8