продам квартира

місто Київ
122'000 USD
2837 за м2
Код: 922933504
Поверх: 15 із 25
Площа: 43 м2
Кухня: 15 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 11 травня
Оболонський; ПРОДАМ своюОднокімнатну квартиру на Варшавскому 3 буд. 7.8; Продаж однокімнатної квартири в ЖК Варшавський 3. Будинок 7.8 вулиця Змієнко 30 15поверх із 25. Загальна площа — 43 квадратних метри. Квартира з якісним та стильним ремонтом. Усе продумано до дрібниць, використані хороші матеріали. Повністю укомплектована меблями та технікою. У квартирі ніхто не проживав — усе нове. Меблі виконані на замовлення. Планування: коридор, окрема кімната, простора кухня, ванна кімната та туалет. Закритий внутрішній двір без автомобілів, дитячі майданчики та зони відпочинку. Цілодобова охорона та відеоспостереження. Поруч ТРЦ Retroville, магазини, кафе, спортзали, садочок та школа. Зручна транспортна розв’язка — 7–12 хвилин до метро Нивки та Оболонь. До центру міста — близько 15 хвилин на авто. Поруч будується нова гілка метро. Телефонуйте 06*************77 Георгій