довгострокова оренда квартира

місто Київ
20'900 ГРН
380 за м2
Код: 922934993
Поверх: 13 із 25
Площа: 55 м2
Кухня: 12 м2
оновлено: 01:57
Дарницький; 2-кімнатна квартира в Києві | Харківське шосе, 188 | Новобудова | Від власника; 2-кімнатна квартира в Києві | Харківське шосе, 188 | Новобудова | Від власника Здається в довгострокову оренду доглянута та повністю укомплектована 2-кімнатна квартира в сучасному будинку в Києві за адресою: Харківське шосе, 188. Квартира розташована на 13 поверсі нового будинку. Загальна площа — 55 м². Світла, тепла та дуже комфортна для життя квартира, яку робили для себе — без економії на ремонті, техніці та побутових деталях. Квартира здається для спокійного та дбайливого проживання. Планування: — окрема спальня — простора вітальня — кухня — великий санвузол — лоджія — місткі шафи-купе У квартирі є: — 2 великі розкладні ліжка-дивани — кондиціонери — бойлер — пральна машина — посудомийна машина Bosch — холодильник LG — духова шафа — індукційна варильна поверхня — система очищення води (осмос) — швидкісний інтернет — тепла підлога — комбіноване опалення (централізоване + електричне регулювання температури в кімнатах) Квартира дуже тепла взимку та комфортна влітку. Будинок та інфраструктура: — сучасний новий будинок — закрита територія — дитячий та спортивний майданчики — супермаркети, аптеки, кафе, спортзали — поруч — зручна транспортна розв’язка — метро Вирлиця / Бориспільська — близько 10–15 хв пішки — швидкий виїзд у напрямку центру міста У пішій доступності все необхідне для комфортного життя. Перевага: — сімейній парі — 1–2 людям — людям без шкідливих звичок Куріння в квартирі заборонене. Тварини — лише за окремим погодженням та на інших умовах. Квартира буде вільна для заселення з 1 червня 2026 року. Перегляди та бронювання можливі вже зараз за домовленістю. Від власника. Без комісії. Прохання до агентств та посередників — не дублювати оголошення без погодження. Вартість оренди: 20 900 грн/міс + комунальні платежі. Оплата: перший місяць + гарантійний депозит. Телефонуйте або пишіть з 9:00 до 21:30.