продам будинок

Житомирська область Радомишльський район,  місто Радомишль
Показати на карті
70'000 USD
560 за м2
Код: 922875637
К-ть кімнат: 4
Поверх: 1
Площа: 124.9 м2
Земельна ділянка: 5 сот
оновлено: 02:13
Продається затишний будинок м.Радомишль, Житомирської області. Від Києва - 95 км, від Житомира - 70 км.; Будинок дерев'яний, обкладений цеглою. Взимку тепло, влітку прохолодно. На теритоії є фруктові дерава та виноград. В будинку є газовий котел (газове опалення) також працюють 2 пічні груби, є душ і туалет, гаряча/холодна вода. Також, повністю все оздоблено всіма необхідними меблями (продається все як на фото). Є 4 кімнати, велика кухня-12,2, велика вітальня-33,1, дві спальні, ще одна вітальня - 14,3.З. На території є господарські будівлі, велика присадибна ділянка з родючим ґрунтом для любителів господарювати. Поруч є ліс. Ділянка та будинок приватизовані. Всі документи готові. Характеристики: - опалення індивідуальне газове - загальна площа будівлі 124,9 м2, - Висота будинку 3,8 - чотири кімнати, коридор, веранда, кухня, санвузол - у дворі є альтанка, літня кухня,гараж, погріб, сарай, криниця - Город 5 соток землі