продам квартира

Сумська область ,  місто Конотоп
Показати на карті
30'000 USD
576 за м2
Код: 922926011
Поверх: 4 із 5
Площа: 52 м2
Кухня: 9.2 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13 травня
Продам квартиру по вулиці Генерала Тхора 86; Продається стильна та затишна квартира в Конотоп — ідеальний варіант для тих, хто шукає житло без додаткових вкладень. Квартира розташована на комфортному 4 поверсі. Повністю виконаний сучасний капітальний ремонт: замінено всю електрику, перероблено підлогу, вирівняно та оновлено стіни, встановлено нові якісні двері. Особливу увагу приділено плануванню — збільшена кухня стала просторою та зручною для сімейних вечорів і прийому гостей. Окрема родзинка квартири — стильна декілька рівнева стеля з підсвіткою у спальні, яка додає сучасності, атмосфери та унікального дизайну інтер’єру. Оселя світла, доглянута та повністю готова до заселення. У квартирі відчувається сучасний стиль і продуманість кожної деталі. Гарний варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції.