продам квартира

Полтавська область ,  місто Миргород
Показати на карті
32'000 EUR
695 за м2
Код: 922922338
Поверх: 2 із 5
Площа: 46 м2
Кухня: 5.9 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 16 травня
Продам квартиру у Миргороді, 2х кімнатну другий поверх. Центр.; Продам. Двох кімнатна кавартира другий поверх, в п'яти поверховому будинку,середній підЇзд. Центр. Будинок закритий від проїзджої частини багатоповерховими будинками з усіх сторін. В шоговом доступі продуктові магазини, банки, салони краси, аптеки, школа, дітсадок, держ.заклади, кафе та інше. До курорту, ринку, міського пляжу 10-15 хвилин. Без ремонту, меблі частково (див. фото). Від власника. Торг. Ріелторів прошу не турбувати.