продам будинок

Івано-Франківська область Богородчанський район,  смт Богородчани
Показати на карті
80'000 USD
207 за м2
Код: 922887234
К-ть кімнат: 9
Поверх: 2
Площа: 385 м2
Земельна ділянка: 14 сот
оновлено: 12 травня
Продається будинок 385м.кв. 14 соток.; Продаємо будинок в смт.Богородчани(18 км. від Івано-Франківська).Будинок великий,просторий,двоповерховий,з цокольними приміщеннями і гаражем.Підійде для великої сім'ї,проживання кількох поколінь або під бізнес.Просторе подвір'я,город,сад.Комунікації-світло,газ.Хороший доїзд.