продам квартира

Чернігівська область ,  місто Чернігів
Показати на карті
78'000 USD
1015 за м2
Код: 922883324
Поверх: 13 із 17
Площа: 76.8 м2
Кухня: 14 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 04:53
Продажа 2 кімн. квартири в центрі міста; В продажу 2-кімнатна квартира, загальною площею 76,8 кв. м. в тихому центрі, розташована по вул. В.Чорновола, 15 а. Квартира знаходиться на 13 поверсі, 17 поверх. будинку, монолітна конструкція з зовнішнім утепленням. Квартира з новим ремонтом, є великий засклений балкон, кімнати розташовані на різні сторони. Індивідуальне опалення за спеціальним тарифом на світло. Поруч розташовані, садочки, школи, супермаркети АТБ, Сільпо, Фора, Еко маркет, зупинки громадського транспорту. Продаж без комісії . Вартість 78000 дол. США.