продам квартира

місто Київ
132'000 USD
1609 за м2
Код: 922871819
Поверх: 20 із 20
Площа: 82 м2
Кухня: 27 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 19 травня
Дарницький; Продається укомплектована 2-кімнатна квартира (82м²) в м. Київ, вул. Анни Ахматової, 30; Продаж 2-кімнатної квартири в Київ, вул. Анни Ахматової, 30 Простора квартира площею 82 м² на 20 поверсі. Продаж від власника. Квартира повністю готова до проживання — продумане планування, якісне наповнення та комфорт для щоденного життя. Світлий і функціональний простір, у якому все зроблено з розумом. Площа: 82 м² У квартирі: • 2 окремі кімнати • кондиціонер у кожній кімнаті • роздільний санвузол (є ванна та душ) • великі гардероби та багато місця для зберігання • закритий балкон • бойлер 80 л • вся техніка та меблі залишаються Будинок розташований у комфортному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч супермаркети, школи, дитячі садки, кафе, транспорт та все необхідне для життя. Метро Позняки. Ціна: 132 000 $ Якщо шукаєте простору квартиру в хорошому районі Києва — телефонуйте, домовимося про перегляд. Квартира повністю готова до проживання та чекає на нових власників.