продам квартира

Вінницька область ,  місто Вінниця
Показати на карті
125'000 USD
1666 за м2
Код: 916603464
Поверх: 5 із 6
Площа: 75 м2
Кухня: 14 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13 травня
Продаж квартири в престижному районі Поділля | Власник; Продається простора та світла квартира сімдесят пʼять м кв у центрі мікрорайону Поділля. Квартира з якісним євроремонтом, який робився для себе, з продуманим плануванням та великою кількістю місця для зберігання. - Великий тамбур - Довгий засклений балкон (вісім м) з вмонтованими шафами - Індивідуальне опалення — двоконтурний котел - Тепла підлога - Вмонтовані шафи - Якісний ремонт, квартира доглянута Квартира дуже тепла, затишна та повністю готова до проживання. Є підвал!