продам квартира

Львівська область ,  місто Львів
62'000 USD
1196 за м2
Код: 922788693
Поверх: 10 із 12
Площа: 51.8 м2
Кухня: 17 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 09:37
Шевченківський; Квартира в новобудові 51,8 м2; 1 кімнатна квартира новобудова Львів, Шевченка 307а Шевченківський район - 51,4м² · 10/12 поверх - 61680 $ (1200дол/м2) - 1 спальня, кухня, гардеробна - Великі панорамні вікна - будинок на електриці, пільговий тариф (2,64 зимою і 1,32 в нічний час.) - світло не вимикали Власник!!!