довгострокова оренда квартира

місто Київ
37'000 ГРН
887 за м2
Код: 919448365
Поверх: 2 із 5
Площа: 41.7 м2
Кухня: 8.5 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 17:23
Печерський; Сталінка на Печерську; Сталінка на Печерську! Вулиця Лейпцизька. В 10-15 хвилин пішки до метро Печерська та метро Арсенальна. В 5-10 хвилинах супермаркет Сільпо та Печерський ринок. В 3-х хвилинах кінотеатр та кафе. В 9 хвилинах ботінічний сад імені М. Гришка. В квартирі затишний ремонт, якісні меблі та техніка. Затишний закритий двір з можливістю паркування у дворі.