продам квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Гатне
Показати на карті
41'000 USD
2050 за м2
Код: 922816444
Поверх: 1 із 6
Площа: 20 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 15 травня
Квартира із двориком; Квартира готова для проживання, є техніка та меблі. У дворику (приблизно 20м кв.) є можливість для зарядки електромобіля.