продам квартира

Львівська область ,  місто Львів
65'000 USD
1310 за м2
1 / 2
Код: 922820442
Поверх: 6 із 10
Площа: 49.6 м2
Кухня: 19.2 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 08:38
Залізничний; Квартира 1 кімнатна; Продаж 1 кімнатної квартири по вул. Роксоляни ( Левандівка) новобудова ЖК R2 Residents 6 поверх. Поверховість будинку 10. Загальна площа 49,6 Вулиця Роксоляни, 0- цикл, зроблена електрика. Будинкове опалення з терморегуляторами температури. Світло від центрального щитка заведене в квартиру. Заведена вода та водовідведення. Будинок зданий і заселений. Добре розвинена інфраструктура, поруч школа, садок, магазини, тощо