продам квартира

Чернігівська область Прилуцький район,  місто Прилуки
Показати на карті
20'000 USD
557 за м2
Код: 922791151
Поверх: 2 із 5
Площа: 35.9 м2
Кухня: 7.1 м2
оновлено: 12 травня
Продається однокімнатна квартира; Продається однокімнатна квартира, на другому поверсі, вул. Чорновола 73. Ціна договірна. Всі питання за телефоном +38********03.