довгострокова оренда квартира

Одеська область ,  місто Одеса
3'900 ГРН
128 за м2
Код: 922812942
Поверх: 5 із 5
Площа: 30.4 м2
Кухня: 8 м2
оновлено: 16:30
Хаджибейський; Здача з обмIном 1 кім. кВ. через обмін на будинок з ділянкою; Здача 1 кімнатної квартира через обмін на дім в селі чи інших населених пунктах регіона . Житловий стан . 5/5 . Хрущовка . Не сдаю . Обмен на дом с участком на нескооько месяцев. Суму просто вынужденв указать иначе не опубликуют .