продам квартира

Чернігівська область ,  місто Чернігів
Показати на карті
65'999 USD
702 за м2
Код: 922803258
Поверх: 8 із 10
Площа: 94 м2
Кухня: 17 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 13 травня
Велика 2к квартира 94 м² у центрі | Новобудова | вул. Стуса; Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира площею 94 м² у сучасній новобудові в самому центрі Чернігова, по вул. Стуса. Квартира розташована на 8 поверсі та стане чудовим варіантом для тих, хто цінує комфорт, простір і якісне житло в престижному районі міста. У квартирі вже виконані основні чорнові роботи:
 • повністю розведена мідна електрика
 • встановлена система теплої підлоги
 • зроблена стяжка підлоги
 • встановлені якісні енергозберігаючі вікна Це дозволить новим власникам значно зекономити час і кошти на ремонті. Будинок зведений надійним забудовником, має доглянуту прибудинкову територію та гарне розташування. Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура:
магазини, ТРЦ, школи, дитячі садки, кафе, аптеки та зупинки громадського транспорту. Документи повністю готові до угоди. У подарунок новому власнику — готовий дизайнерський проєкт ремонту, який допоможе швидко створити стильний та сучасний інтер’єр. Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!