продам квартира

Київська область ,  місто Бориспіль
Показати на карті
41'500 USD
813 за м2
Код: 922758888
Поверх: 5 із 5
Площа: 51 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 13:44
Продам двох кімнатну квартиру в центрі міста вул. Європейська 6; Продаж 2-кімнатної квартири в центрі Борисполя Пропонується 2-кімнатна квартира в самому центрі міста Бориспіль. Квартира розташована на 5 поверсі цегляного будинку. Загальна площа — 51 м². Зручне та практичне планування: дві окремі кімнати близько 18 м² та 12 м², кухня 7 м², балкон, гардеробна, коридор та санвузол. Квартира світла, тепла та доглянута, у житловому стані. Великі вікна забезпечують гарне природне освітлення. Спокійні та адекватні сусіди, чистий під’їзд і тихий двір. Локація — одна з головних переваг: центр міста, поруч магазини, супермаркети, школи, садочки, аптеки, транспорт, кафе та все необхідне для комфортного життя знаходиться у пішій доступності. - Центр міста - Дві окремі кімнати - Балкон - Теплий будинок - Хороші сусіди - Усе поруч - Готові всі документи - Готові до швидкого продажу У квартиру можна одразу заїхати та жити. За бажанням — поступово зробити ремонт під себе. Також квартира має хороший потенціал для оренди після оновлення або ремонту завдяки локації та зручному плануванню.