продам квартира

місто Київ , вул. Гмирі 15
Показати на карті
86'000 USD
955 за м2
К-ть кімнат: 2
Тип кімнат: розділені
Поверх: 5 із 10
Площа: 90 м2
Житлова площа: 42 м2
Кухня: 15 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 13 травня
Продається двохкімнатна квартира в Дарницькомі районі, за адресою Бориса Гмирі 15, поруч ЖК Патріотика. Будинок 1997року, спецпроект, утеплений, у будинку газ, створено ОСББ. Квартира розташована на 5му поверсі 10ти поверхового будинку. Чудове планування, дві окремі кімнати, дві лоджії, обєднані, також 2 санвузли, просторий передпокій, як окрема кімната. Квартира в гарному стані, не кутова. Добре розвинена інфраструктура, школи, садки, супермаркети, ТЦ поруч. Відмінна транспортна розвязка, до найближчих станцій метро Позняки 10 хвилин пішки. Інфраструктура мікрорайона - відмінна. До зупинку маршруток - 2 хв. Через догогу від будинка - гіпермаркет Епіцентр і МЕTRO. Поруч ТРЦ Алладін і Піраміда. Квартира готова до показів.ID: 91673 • Тип житла: Вторинний ринок • Матеріал стін: цегла • Тип пропозиції: від посередника • Житлова площа: 42.00