продам будинок

Хмельницька область Городоцький район,  село Мала Яромірка
Показати на карті
8'500 USD
101 за м2
Код: 916147906
К-ть кімнат: 5
Поверх: 1
Площа: 83.5 м2
Земельна ділянка: 78 сот
оновлено: 18 травня
Продам будинок в с.Мала Яромирка (Хмельницька область); Продається будинок, що знаходиться в селі Мала Яромирка (вул. Ліни Костенко,7), Городоцької міської громади, Хмельницького району, Хмельницької області. Загальною площею 83,5 кв.м, житлової - 52.кв.м. 5 кімнат, коридор і веранда. Окремо є літня кухня, сарай. Загальна площа земельної ділянки: 78 соток. Є сад та город. Будинок цегляний, дах металевий. Підведено газ, опалення газове, є ще дві кафельні грубки. Місцевість мальовнича, будинок знаходиться на пагорбі, за городом протікає річка Яромирка, парадна частина ділянки межує з центральною дорогою. Є дерев'яний паркан, металеві калітка і ворота. Є також усі необхідні документи на житло і землю.