продам квартира

Львівська область ,  місто Стрий
Показати на карті
59'900 USD
1331 за м2
Код: 919832003
Поверх: 3 із 5
Площа: 45 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 04:10
Продам 2х кімнатну квартиру; Продається 2х кімнатна квартира.З меблями та технікою.Добрий житловий стан.Боляр на гарячу воду,центральне опалення.Вікна металопластикові.3поверх з пяти.вул.Грабовецька 114.Деталі в повідомлення,незавжди можу говорити.