продам будинок

Житомирська область Бердичівський район,  село Агатівка
Показати на карті
6'000 USD
103 за м2
Код: 922709967
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 57.8 м2
Земельна ділянка: 25 сот
оновлено: 12 травня
Будинок в селі Агатівка; с. Агатівка, Бердичівський район (Житомирська обл.) Будинок 57,8 м² 3 кімнати 1 поверх Ділянка 25 соток Є світло та газ Пічне опалення Є криниця, літня кухня, баня і альтанка