довгострокова оренда будинок

Івано-Франківська область Снятинський район,  село Любківці
Показати на карті
9'000 ГРН
112 за м2
Код: 922686380
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 80 м2
Земельна ділянка: 20 сот
оновлено: 17:13
здається Будинок у селі; Здається простори й будинок з хорошими умовами для проживання,недалеко біля лісу та річки,з вигідним сполученням з/д станціі та автом. траса. окремі кімнати,. санвузол, необхідні меблі та побутова техніка. шафки на кухню холодильник. є меблі та вся побутова техніка в Т. Ч мікрохвильовка,гараж для авто та господарські прибудови,город. Опалення газовий 2х контурний котел+ пічне(дрова,або газ) . Плитка газ. Оголошення власника.