продам квартира

місто Київ
106'000 USD
1145 за м2
Код: 922711738
Поверх: 4 із 25
Площа: 92.5 м2
Кухня: 9.4 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 11 травня
Дарницький; Власник! Продам 3 к квартиру на ст.м Харківська; Продається трьохкімнатна квартира 92 м2 в Дарницькомі районі, за адресою Братства Тарасівців у безпосередній близькості до метро Харківська. Дуже великий тамбур на 3 квартири. Будинок 2004 року, спецпроект. Тип конструкції монолітно -каркасний , забудовник ТОВ БК Атланта . Квартира розташована на безпечному і незалежному 4 поверсі 25 поверхового будинку. Чудове планування, дві окремі кімнати і велика вітальня . Балкон з вітальні. Досить велика кухня з вбудованими меблями і технікою. Сумісний великий санвузол з бойлером на 80 л. Квартира в гарному стані, не кутова. Добре розвинена інфраструктура, школи, садки, супермаркети, ТЦ поруч. Відмінна транспортна розв'язка. Будинок взяв участь в програмі на альтернативне живлення. Під час вимкнення світла вода завжди є. В квартирі проведено альтернативне світло в ванній , на кухні і вітальні. Парадне чисте, охайне, на вхідних групах зроблено гарний ремонт з інклюзивним обладнанням. Працює консьєрж. У дворі будинку є підземний паркінг, яким можно користуватися як укриттям.