продам квартира

Дніпропетровська область ,  місто Кривий Ріг
Показати на карті
12'000 USD
270 за м2
Код: 922672589
Поверх: 4 із 4
Площа: 44.4 м2
Кухня: 6.2 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 12:44
Інгулецький; продам квартиру ЮГОК; Продам 2к квартиру, ЮГОК 9й квартал 12000$, 09******24