продам квартира

Волинська область ,  місто Луцьк
Показати на карті
118'000 USD
1416 за м2
Код: 922276136
Поверх: 6 із 7
Площа: 83.3 м2
Кухня: 16 м2
оновлено: 05:54
Продаж квартири, ЖК «Затишний двір», Луцьк; Пропоную до продажу простору та стильну квартиру в комфортному житловому комплексі ЖК «Затишний двір». Площа — 83,3 м² За проєктом 2-кімнатна, перепланована у функціональний 3-кімнатний формат: простора гостьова зона та зручний сімейний простір, спальня і дитяча кімната. Основні переваги: - сучасний якісний ремонт, велика кімната з розподілом на гостьову та спальну зони, - 2 відкриті балкони: один із кухні, другий — простора тераса з панорамним видом на місто, - автономне газове опалення, - двозонний лічильник електроенергії, можливість резервного живлення від генератора. До квартири додається облаштована комірка в підвалі 9 м² Переваги ЖК: - закрита територія - велика парковка для мешканців - дитячий майданчик - відеонагляд - власне ОСББ - тренажерна зала Локація: - тиха та зручна частина міста до центру 20–25 хв пішки / 3 хв авто - школа — 500 м - поруч магазини та необхідна інфраструктура Квартира для тих, хто цінує комфорт, спокій та якісний простір для життя. Продаж від власників. Без комісії. Можливий продаж з меблями та технікою — за домовленістю.