продам будинок

Рівненська область Здолбунівський район,  місто Здолбунів
Показати на карті
40'000 USD
555 за м2
1 / 2
Код: 922675516
К-ть кімнат: 4
Поверх: 1
Площа: 72 м2
Земельна ділянка: 6 сот
оновлено: 12 травня
Продам будинок, вул. Марка Безручка,; Будинок 72 кв.м, 4 окремі кімнати. Є газ та вода в будинку. Ділянка 6 соток. Хороше планування, просторий двір, житловий стан. Підійде для великої сім’ї або для тих, хто хоче власний будинок у спокійному районі. Всі деталі за телефоном +38**************50