продам квартира

Київська область Обухівський район,  місто Українка
Показати на карті
65'500 USD
1336 за м2
Код: 918614620
Поверх: 9 із 9
Площа: 49 м2
Кухня: 9 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 23 травня
ПРОДАЖ ! Терміново,від власника. 2 кім. квартира. Просп Дніпровський 4; Квартира з чудовим видом на Дніпро, поруч набережна, торговий центр, автобусна зупинка. В 30 хв від Києва. Зроблений євроремонт, потрібно поклеїти стіни в коридорі, кухні та замовити кухню. Тут вже на ваш смак. Частина загального коридора відгорожена, стоять металеві двері тож і цей балкон ваш (коляска, велосипеди, і т.д.) місця достатньо. Вид з кімнат та балкону - захоплює. Кожного ранку зустрічаєте світанки та захід. Зручне та просторе планування, металопластикові вікна, газ, є вся побутова техніка і меблі в гарному стані. Преміум якості! Робили як для себе, можемо показати фото до/після. Всі документи повністю готові до продажу, платіжки без заборгованості. Всі деталі за телефоном або в чаті.