продам будинок

Сумська область ,  місто Суми
Показати на карті
200'000 ГРН
6250 за м2
Код: 921764650
К-ть кімнат: 2
Поверх: 1
Площа: 32 м2
Земельна ділянка: 6.5 сот
оновлено: 04:09
Продам дачу в мальовнчому місці від власника.; Продаємо дачу в мальовничому місці біля села Шпилівка (кооператив Комунальник). Будинок 32 м. кв. + веранда, утеплений, є піч. Земельна ділянка 6,5 соток. Вартість 4500$ можливий торг. Локація: 50°46'06.3"N 34°40'35.8"E Їхати по Лебединській трасі до лебединського стовпа - наліво, спуск с гори - на право, або через Шпилівку повз рекреаційний пункт "Лісовичок".