продам квартира

Черкаська область ,  місто Черкаси
Показати на карті
69'500 USD
1478 за м2
Код: 921387315
Поверх: 5 із 5
Площа: 47 м2
Кухня: 5 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13:43
2-х кімнатна квартира з новим ремонтом; До вашої уваги двокімнатна квартира з сучасним новим ремонтом, новими якісними меблями, ремонт був здійснений рік тому ,нова підлога ,нова проводка ,каналізація ,вся сантехніка,якісна -дорога кухня ,кондиціонер,зроблене перепланування,вбудована гардеробна ,натяжні стелі ,гарне освітлення, тихий і спокійний двір ,парко місця,чудові сусіди . Квартира від власника .