довгострокова оренда квартира

Дніпропетровська область ,  місто Нікополь
Показати на карті
5'000 ГРН
113 за м2
Код: 921391780
Поверх: 1 із 5
Площа: 44 м2
Кухня: 7 м2
оновлено: 18 травня
Здам 2к.квартиру; Здам 1к.квартиру район кристал 8й поверх. В квартирі нові меблі та техніка. Wifi,Швидкісний інтернет підключений. Постільна білизна,посуд. Ціна 5000гр. Якщо немає з'язку,пишіть на вайбер.