продам квартира

Кіровоградська область Гайворонський район,  місто Гайворон
Показати на карті
38'000 USD
1085 за м2
Код: 921208223
Поверх: 2 із 5
Площа: 35 м2
Кухня: 15 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 17 травня
Продається квартира в Гайвороні; Продається квартира в Гайвороні. Квартира після капітального ремонту, з новою технікою і новими меблями. Стан - заходь і живи. Сонячна сторона. Другий поверх, п'ятиповерхового будинку. Не бокова, середній під'їзд. Дуже тепла. Ремонт кінця 2025 року. Спальня + кухня студія. Спальня 12 м2, кухня студія з'єднана з кімнатою 15 м2. Обставлена дорогими меблями. Кухонний дорогий сучасний набір. Меблі тільки з натуральної деревини. Ліжко двоспальне з приліжковими тумбочками і вбудованим комодом для спальних речей з ортопедичним матрацом. Шкаф з натуральної деревини гарного дизайну. Трюмо і комод - натуральна деревина. Весь комплект під назвою "Еліта." (Не пресований папір і планочки) Буде служити довгі роки. Також дорога побутова техніка ( холодильник Zanusi, пральна машина LG, Дорога турбінна кухонна витяжка, дорогий бойлер)Дорогий комп'ютерний стіл і диван. Картини художників. Балкон утеплений зовні і всередині.На вікнах дорогі ролети. Є тамбор, тому квартира ізольована і тепла. Оформлено документально електроопалення. Є нічний тариф за електроенергію. Ціна вказана в доларах. Вибачте, по сертифікатам квартира не продається. За довідками звертатись 0 9 6 8 0 9 5 1 3 2.