продам будинок

Полтавська область ,  місто Горішні Плавні (Комсомольськ)
Показати на карті
189'000 USD
1549 за м2
Код: 921153311
Кадастровий номер: 5310200000:50:026:0838
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 122 м2
Земельна ділянка: 10 сот
оновлено: 16 травня
Будинок від власника 122 м² | Сонячна система 15 кВт | Можлива оплата по Сертифікатам, єВідновлення; Новий будинок з якісним ремонтом, продумане планування та повна автономність — світло і вода є завжди. - Сонячні панелі + батареї 15 кВт - Сучасний ремонт - Раціональне планування - Тиха локація біля лісу - Готовий до заселення Будинок будувався для себе, без економії на матеріалах та інженерії. ⸻ Документи та Програми: Ми відкриті до співпраці по сертифікатам, єВідновлення та єОселя. Розглядаємо реальних покупців. Можливий варіант з частковою розстрочкою. ⸻ Готові до предметного діалогу та швидкої угоди.