Aрхів - оголошення нерухомості не активне. Оновлено 19 травня

схожі активні оголошення за лінком:
продам квартиру Київська область місто Буча

продам квартира

Київська область ,  місто Буча
Показати на карті
52'500 USD
921 за м2
квартира продам місто Буча — фото не додано
Код: 921083071
Поверх: 9 із 9
Площа: 57 м2
Кухня: 12 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 19 травня
Продам *-х кімнатну квартиру в Бучі; Продаж *-кімнатної квартири в Бучі ЖК «Іділіка Авеню» Пропонується простора *-кімнатна квартира: Площа: ** м² Поверх: */* Стан: після будівельників (без ремонту) Автономне опалення — газовий котел Переваги: Новий житловий комплекс, активно заселяється Зручне планування Можливість зробити ремонт під себе Тихий та комфортний район Вартість: ** *** $ Умови продажу: Сертифікат Готівка єОселя Оформлення: **%