продам квартира

Закарпатська область Воловецький район,  смт Воловець
Показати на карті
29'000 EUR
783 за м2
Код: 921052930
Поверх: 5 із 5
Площа: 37 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 15 травня
Однокімнатна квартира; Продам квартиру, готова до проживання. Продається з усіма меблями та технікою. Реальному покупцю можливий торг.