Aрхів - оголошення нерухомості не активне. Оновлено 13 травня

схожі активні оголошення за лінком:
продам будинок Рівненська область Сарненський район селище Немовичі

продам будинок

Рівненська область Сарненський район,  селище Немовичі
Показати на карті
85'000 USD
809 за м2
будинок продам селище Немовичі — фото не додано
Код: 920722619
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 105 м2
Земельна ділянка: 6 сот
оновлено: 13 травня
Сучасні будинки ***–*** м² | Hi-tech | асфальт, газ, закрита територія; Продаються сучасні одноповерхові будинки в стильному та перспективному районі. Ідеальне поєднання архітектури, якості та комфорту для життя. -Площа будинків: *** – *** м² -Продумане планування -Великі панорамні вікна -Сучасний мінімалістичний дизайн Комунікації: -Газ по вулиці -Електрика -Асфальтований доїзд -Огороджена територія Переваги: •Тихий та сучасний район •Гарне сусідство •Ідеально для життя, •Сучасна забудова Будинки будуються з якісних матеріалів — можна заїжджати і жити без зайвих доробок. Телефонуйте — покажемо будинок у зручний для вас час